2021 m. gruodžio 23 d.


Gruodis tai pats šilčiausias mėnuo, kai širdį kutena stebuklo laukimas, nosį – šiltos arbatos kvapas, o ausis lepina skambančių varpelių garsai. Šį švenčių laukimo mėnesį norisi būti geriems, visiems dovanoti džiaugsmą, visais pasirūpinti.

Kalėdos – dovanų metas, jas vaikams atneša Kalėdų senelis. Šį kartą dovanų gavėjais buvo ne vaikai, tikintys Kalėdų seneliu ir kasdien jo laukiantys, o mūsų senoliai, Kavarsko, Kurklių ir Traupio seniūnijų pagalbos į namus gavėjai.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Vilma Audenienė, Vaida Sabalytė, Jurgita Verikienė ir socialinio darbuotojo padėjėjos Vida Šovienė, Daiva Šiaučiūnienė, Audronė Baltrušienė, įkvėptos šventinės nuotaikos, susitelkė bendram tikslui, kad pagalbos į namus gavėjai pajustų šventės artėjimą, jos šilumą ir grožį.

Kaip Kalėdų seneliui į pagalbą nuolat atskuba gerieji elfai, taip ir mums į pagalbą paruošiant rankų darbo dovanėles atskubėjo Jurgita Girnytė ir Viktorija Marcinkevičiūtė su vaikais iš Kavarsko seniūnijos, Janina Šniuikaitė iš Kurklių seniūnijos. Kavarsko pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro Traupio skyriaus mokiniai pagamino atvirutes ir skirtukus knygoms.

Daug gražių ir šiltų akimirkų pagalbos į namus gavėjų atmintyje paliko ne tik šilti palinkėjimai, bet ir iš visos širdies ruoštos dovanėlės. Džiaugiamės, kad šis sumanymas įgyvendintas, nes nuoširdūs ir šilti sveikinimai išties padovanojo šypsenas seneliams, sušildė ne vieno širdį ir tikimės leido suprasti, kad Jie – ne vieniši. 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com