2021 m. gruodžio 23 d.


Artėjant šventiniam metui dažnai susimąstome apie praėjusius metus ir norisi, kad švenčių laukimas būtų prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo. Prieškalėdinis laikotarpis yra dėkingumo, dovanojimo, gerumo, dalinimosi ir davimo kitiems.

Gruodžio 22 d. Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Gerda Maldaikytė ir Irena Bertaševičienė sutelkė socialinę riziką patiriančiose šeimose augančius vaikus gražiam tikslui – pagaminti dovanėles ir pasveikinti Kalėdų proga Troškūnų miestelyje savarankiško gyvenimo namuose „Senjorų prieglobstis“ gyvenančius žmones.

Vaikai su dideliu džiaugsmu įsitraukė į pasiūlytą veiklą. Pasitelkdami vaizduotę pagamino atvirutes, parašė kalėdinius sveikinimus ir kartu draugiškai papuošė namuose keptus imbierinius sausainius. Vaikų rankų darbo dovanėlės, į kurias buvo įdėta daug šilumos ir meilės iškeliavo savarankiško gyvenimo namų gyventojams.

Atvirukų gamyba, kalėdinių sausainių puošimas virto maža, kuklia prieškalėdine švente tiek vaikams, tiek Troškūnų savarankiško gyvenimo namų gyventojams, kurie buvo nuoširdžiai dėkingi vaikams ir darbuotojoms už parodytą dėmesį. Socialinės darbuotojos iš kiekvieno sulaukė nuoširdžios padėkos ir palinkėjimų švenčių proga bei vilties, kad ši iniciatyva taps gražia tradicija.

Visi geri darbai neša ateinantiems prasmę, išsaugodami žmogiškumą ir visas kitas vertybes. Dėmesys, rūpestis vienišiems, gyvenimo audrų nuskriaustiems žmonės suteikė viltį artėjančių švenčių išvakarėse, o vaikams padėjo suprasti, kad didžiausia ir gražiausia dovana yra besąlygiško davimo ir gerumo dovana kitam, rūpinimosi kitu veikla. 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com