2020 m. birželio 5 d.


Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė finansavimą Anykščių rajono socialinių paslaugų centro projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas“ įgyvendinimui. Projekto tikslas - sudaryti sąlygas Anykščių rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams: neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims bei jų šeimos nariams realizuoti fizinį aktyvumą, siekiant stiprinti jų sveikatą ir integraciją į visuomenę.

Įgyvendinant projekto veiklas, pirmąjį 2020 m. ketvirtį buvo nupirkti keturi treniruokliai (bėgimo takelis, dviratis treniruoklis, horizontalus dviratis, elipsinis treniruoklis), įrengtas kambarys sportinėms veikloms. Liepos mėnesį planuojama nupirkti dar du treniruoklius. 

Nuo birželio 1 d., po ilgo karantino laikotarpio vėl atnaujinus Dienos centro asmenims su negalia veiklą, tęsiamos ir projektinės veiklos, todėl kviečiame ne tik Dienos centro asmenims su negalia lankytojus, bet ir jų artimuosius, o taip pat Pagalbos į namus tarnybos paslaugų gavėjus (senyvo amžiaus ir suaugusiuosius, turinčius negalią) ir jų artimuosius lankytis mini sporto salėje, neatlygintinai naudotis sporto inventoriumi. Tikimės, kad mūsų pastangos padės projekto dalyviams ir jų šeimos nariams kartu užsiimti sportinėmis veiklomis, rūpintis sveikata, aktyvinti prižiūrimą senyvo amžiaus ar neįgalų asmenį, kad kuo ilgiau neprarastų savarankiškumo. Tai gali būti ir atokvėpio valandėlė artimajam, kuris palikęs šeimos narį socialinio darbuotojo padėjėjo priežiūrai, galėtų užsiimti aktyvia fizine veikla. Socialinio darbuotojo padėjėjų palydėti senoliai turės galimybę gerinti gyvenimo kokybę: stiprinti sveikatą, atkurti ir išlaikyti fizines galias bei savarankiškumą, patenkinti bendravimo poreikį, pakeisti jiems įprastą aplinką.

received 305895890422301

received 394805354766303


 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com