2020 m. vasario 12 d.


2019 m. sausio mėnesį Dienos centras asmenims su negalia persikraustė į naujas, erdvesnes patalpas, Ramybės g. 15, Anykščių rajono savivaldybės ligoninės patalpose.

Nuo 2019 m. kovo mėn. Anykščių menų inkubatorius įgyvendino 12 edukacinių programų ciklą, skirtą specialių poreikių turintiems žmonėms. Dienos centro asmenims su negalia paslaugų gavėjai dalyvavo visose edukacijose, kurios buvo suskirstytos į etapus. Pirmasis etapas - popieriaus dirbtuvės. Jose, lankytojai gaminosi atvirutes, dėžutes šokoladui ir savo nuotraukų rėmelius. Antrame etape dalyvavo grafikos dirbtuvėse, kuriose išmoko kūrybiškai apipavidalint vazoną, kuriame pasisodino po svogūną, susipažino su spalvų liejimu ir išbandė lino grafiką. Trečiajame etape susipažino su kvapų terapija. Kiekvieno užsiėmimo metu mėgavosi Anykščių krašte surinktų arbatų įvairove ir skoniais, bei gaminosi kvepalus, lūpų balzamus, žvakes ir kremą. Ketvirtajame etape, paslaugų gavėjai susipažino su tapybos paslaptimis. 

Dienos centras asmenims su negalia neapsiriboja vien tik edukacinėmis veiklomis. Paslaugų gavėjai su savo darbeliais dalyvavo Kaziuko mugėje, kuri buvo organizuojama Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje. Lankėsi Anykščių psichikos centro terapijų kambaryje, o išvykoje į Audriaus Juškos šiltnamius susipažino su braškių auginimu po danga.

Neatsiejama veiklų dalis yra išvykos į gamtą aplankant naujus traukos objektus. Pavasarį buvo organizuojama išvyka į Triušiukų slėnį, Utenos r. bei apsilankymas Aukštaitijos regioniniame parke, Palūšėje. Išvykos metu paslaugų gavėjai susipažino su gausybe triušių veislių, pamatė didelę gyvūnų įvairovę ir aplankė bažnyčią, kuri pastatyta be vinių, bei senovinį akmens amžiaus namą. Mėgaudamasi aplinkinių rajonų lankytinais objektais, nepamištame ir savų. Karštomis dienomis, Dienos centro asmenims su negalia paslaugų gavėjai mėgavosi Šventosios upės teikiamais malonumais, Dainuvos slėnyje maudėsi.

Kaip ir visi, taip ir Dienos centro asmenims su negalia paslaugų gavėjai turi savo tradicijas. Tai draugų gimtadienių šventimas, įvairių spektaklių žiūrėjimas Anykščių kultūros centre, dalyvavimas šokių J5 festivalyje Panevėžyje, įsimintinų, kalendorinių dienų šventimas, senų metų palydėjimas ir naujųjų sutikimas vakarėlyje boulingo klube.

2019 m. pirmąjį pusmetį Dienos centre asmenims su negalia, metų pradžioje, buvo surengtas tėvų susirinkimas, atvirų durų dienos metu, jame buvo aptarti Dienos centro asmenims su negalia veiklos planai, pliusai ir minusai. Susirinkime dalyvavo Dienos centro asmenims su negalia 8 lankytojų tėvai, su likusiais bendraujame individualiai. 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com