2019 m. vasario 12 d.


2019 m. vasario 7 d. popietę praleidom nuostabioje viešnagėje. Kartu su mūsų pagalbos į namus paslaugų gavėjais apsilankėme Jono Biliūno gimnazijoje.

Vyko labai jautrus ir prasmingas susitikimas. Tarp gimnazistų ir mūsų senolių nusitiesė labai tampri bendrystės ir abipusio supratimo gija. Palinkėkime, kad ta gija tik stiprėtų ir plėstųsi. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio nuostabaus įvykio.
Dalinamės gimnazistų įspūdžiais.

Anykščių Jono Biliūno gimnazija

Susitikimas su senoliais gimnazijoje
Ketvirtadienio popietę į gimnaziją, lydimi socialinių darbuotojų, sugužėjo senoliai, kuriems gimnazistai rašė kalėdinius laiškus. Šiltai smuiko melodija visus pasveikino Kristupas. Pažiūrėjome du mūsų gimnazijos Kino klubo filmus: „Teka teka“ ir „Tėkmė“. Pasidalinome prisiminimais apie savo senelius. Nudžiugino, jog sulaukėme laiškų – atsakymų visiems gimnazijos mokiniams. Taip pat atkeliavo vardiniai laiškai. Štai keletas minčių iš garbios mokytojos Birutės, greit švęsiančios 90 – metį, laiško: „Žmogui reikia ne tik duonos riekelės, sriubos šlakelio, mėgstamo maisto gabalėlio, bet ir žmogiškos šilumos, kito žmogaus artumo. Ypač žmogus ieško kito žmogaus peties, kai dėl kokių nors negandų būna įtemptos jautriausios širdies gijos... Su tėvelių bei mokytojų pažadintu jautrumu stiebkitės ne tik prie neišsenkamo žinių šaltinio, bet nuolat tobulėkite tautiškai ir patriotiškai. Linkiu kilnių kūrybinių – darbinių užmojų ir jų įvykdymo sėkmės.“
Susitikimas pralėkė akimirksniu, o tiek minčių dar liko neišsakytų ir... dainų neišdainuotų. Sutarėme kitą kartą susitikti prieš šv. Velykas. Dėkojame visiems savanoriams (tą ketvirtadienį 18 gimnazistų oficialiai tapo Anykščių socialinių paslaugų centro savanoriais), kurie jau užmezgė ryšį su senoliais ir lankys juos namuose. Ir dar viena jautri laiško iš Debeikių savarankiško gyvenimo namų gyventojų nuotrupa: „Jaunoji karta, nebūkite išdidūs, nebijokite prisiliesti prie senyvo amžiaus žmogaus, pasakyti šiltą žodį, paduoti ranką, kai jam sunku – apkabinti... Mes linkime jums didelių pasiekimų gyvenime, tačiau nepamirškite svarbiausio – meilės artimam ir kiekvienam žmogui.“ Didžiausi stebuklai glūdi paprastuose dalykuose. Tiesa? 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com