2022 m. gruodžio 23 d.


Artėjant didžiausioms metų šventėms, norime priminti, kad Šv. Kalėdos – visų pirma yra apie bendrystę, buvimą kartu, emocinį ryšį, rūpestį vienas kitu ir dėmesį artimiems žmonėms. Tai laikotarpis, kai norisi daryti gerus darbus, rodyti ypatingą dėmesį tiems, kuriems reikia pagalbos ir nuoširdaus buvimo kartu. Vaikai šiuo laikotarpiu laukia dovanų, o senoliai ieško ramybės buvime su artimiausiais bei savimi.

Jau tampa tradicija, jog prieš Šv. Kalėdas, Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vilma Audenienė ir socialinio darbuotojo padėjėjos Vida Šovienė bei Daiva Šiaučiūnienė susiburia bendram tikslui, kuriant jaukesnes ir šiltesnes šventes senoliams. Į pagalbą ruošiant Kalėdinį stebuklą, kaip kiekvienais metais, atskuba Jurgita Girnytė ir Viktorija Marcinkevičiūtė su vaikais gyvenančios Kavarsko seniūnijoje, prisidedančios rankų darbo kalėdinėmis dovanėlėmis senoliams.

Įteikus dovanėles, socialinio darbuotojo padėjėjos sulaukia žibančių senolių akių ir padėkų: „Labai ačiū už dovanėlę. Parodysiu savo vaikams ir anūkams, kokia aš esu laiminga.“ Tokios senolių emocijos priverčia susimąstyti, kaip iš pirmo žvilgsnio maži ir nesunkūs darbai gali kito akimis atrodyti dideli ir svarbūs. Šiuo šventiniu laikotarpiu senoliai dėkoja ir už ilgalaikę pagalbą: „Dėkoju Jums už mums, senoliams, suteiktą pagalbą ir ramų gyvenimą.“

Taigi, nepamirškime daryti gerus darbus ne tik šventiniu laikotarpiu, nes juk tikrai gera daryti gerą! Linkime, kad Šv. Kalėdos būtų kupinos susikaupimo ir ramybės, meilės ir šilumos, namų jaukumo ir brangių žmonių artumo. 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com