2022 m. rugsėjo 30 d.


Įgyvendindami gaisrų prevencijos priemones, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai susitiko su Anykščių rajono socialinių paslaugų centro darbuotojais, kurie pagal jiems teisės aktuose pavestas funkcijas, dažniausiai bendrauja su klientais, teikia paslaugas jų namuose.

Remiantis statistiniais duomenimis, dažniausios gaisrų priežastys yra: neatsargus žmonių elgesys su ugnimi, krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimai, elektros įrangos įrengimo ir eksploatacijos taisyklių pažeidimai, elektros instaliacijos gedimai, neatsargus rūkymas ir kt., todėl Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai suteikė žinių specialistams apie priešgaisrinę saugą. Vykdydami prevencinę veiklą, prašė atkreipti dėmesį į paslaugų gavėjų buitį, informuoti juos apie galimas grėsmes, tinkama kietojo kuro krosnių, elektros instaliacijos naudojimą ir priežiūrą. Ypatingą dėmesį skirti paslaugų gavėjų skatinimui įsigyti autonominius dūmų detektorius.
Tikimės, kad prevencinė veikla sumažins nukentėjusiųjų gaisruose bei žuvusiųjų gaisruose skaičių, o taip pat padidins visuomenės saugumą ir gyvenimo kokybę.


Priegaisrin


 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com