2021 m. spalio 6 d.


Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena primena, kad kiekvienas senolis yra nuostabus ir nepakartojamas, o senatvė tai gražus tarpsnis, kuomet galime džiaugtis savo subrandintais vaisiais, gerėtis auksiniu rudeniu.

Tai prisiminti padėjo šilti sveikinimai ir rankų darbo dovanėlės, kurios pasiekė Kavarsko, Kurklių ir Traupio seniūnijų pagalbos į namus gavėjų širdis.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Vilma Audenienė, Vaida Sabalytė, Jurgita Verikienė ir socialinio darbuotojo padėjėjos Vida Šovienė, Daiva Šiaučiūnienė, Audronė Baltrušienė susitelkė gražiam tikslui, kad kuo daugiau senolių būtų pagerbti ir prisiminti. Senolius savo rankomis pagamintais darbeliais pradžiugino Jurgita Girnytė iš Kavarsko seniūnijos, Janina Šniuikaitė iš Kurklių seniūnijos ir Karolina Kabošytė iš Traupio seniūnijos. Prie sveikinimų senoliams prisidėjo Kavarsko ir Traupio seniūnijų seniūnės Šarūnė Kalibataitė ir Daiva Tolušytė, kurios kiekvienam senoliui padovanojo megztas kojines.

Visi geri linkėjimai bei skirtas laikas virto nors ir į mažą, bet labai nuoširdžią šventę. O visas pastangas atpirko šilumos pilni senolių veidai. Ši iniciatyva dar kartą primena, kad sukurti šventę mūsų vyresniesiems galime kiekvienas. Gražiais darbais, žodžiu ar tiesiog tikru dėmesiu, galime dalintis laimės akimirkomis, kad jos mūsų senoliams tęstųsi nuolat. Juk yra tiek daug už ką Jiems esame dėkingi.

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com