esfa

Anykščių rajono socialinių paslaugų centras dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamuose projektuose

1. „Integralios pagalbos plėtra Anykščių rajone-1“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-01-0005)

Anykščių rajono socialinių paslaugų centras 2016 m. gegužės 16 d. su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė projekto „Integralių paslaugų plėtra Anykščių rajone -1“ Nr. 08.4.1.- ESFA-V-418-01-0005 finansavimo sutartį. Šis projektas yra tęstinis, jo vykdymo trukmė – 45 mėnesiai (2016m. -2020m.). 

Projekto tikslas - užtikrinti kokybišką integralią pagalbą namuose asmenims su negalia (suaugusiems ir vaikams), senyvo amžiaus asmenims, gyvenantiems Anykščių rajono savivaldybės teritorijoje, teikti konsultacinę pagalbą šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, padėti jiems derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Projektas didina slaugos ir socialinių paslaugų asmens namuose prieinamumą Anykščių rajono gyventojams, sudaro palankias sąlygas asmeniui kuo ilgiau turėti savarankišką ir visavertį gyvenimą savo namuose ir bendruomenėje, mažina stacionarios globos poreikį, bei skatina savanorystės plėtrą rajone.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

» PLAČIAU


2. „Kompleksiškai teikiamos paslaugos šeimoms Anykščių rajono savivaldybėje“ (Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-03-0002)

Projekto tikslas - sudaryti sąlygas Anykščių rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, siekiant įgalinti šeimas įveikti iškilusius sunkumus ir krizes. "Vieno langelio" principu bus sudarytos galimybės gauti konsultacijas, socialinę, psichologinę, psichoterapinę pagalbą „Bendruomeniniuose šeimos namuose“ bei šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrines paslaugas, vaikų priežiūros paslaugas Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centre.

Socialinių paslaugų naudą gavusi projekto tikslinė grupė – šeimos. Planuojama, kad paslaugomis pasinaudos 875 asmenų (šeimų narių).

Paslaugos bus teikiamos šeimoms, kurios pačios kreipsis dėl pagalbos, taip pat siūlomos sunkumus patiriančioms šeimoms, atsižvelgiant į bendrojo lavinimo mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, Vaiko teisių apsaugos skyriaus ar Anykščių švietimo pagalbos tarnybos pateiktą informaciją. Paslaugos bus teikiamos Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu Vilniaus g. 10, ir Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centre, adresu Biliūno g. 57. Bendruomeninių šeimos namų funkciją vykdys Anykščių socialinės gerovės centras. Viso projekto vertė 393241,60 eurų.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


3. „Atokvėpio oazė“ (Nr. 08.6.1.-ESFA-T-927-01-0344)

Projekto tikslas - išplėsti ir užtikrinti kokybiškas dienos centro asmenims su negalia teikiamas paslaugas Anykščių mieste, bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Europos socialinio fondo agentūra ir Anykščių rajono socialinių paslaugų centras 2020 m. rugsėjo 9 d. pasirašė projekto „Atokvėpio oazė“ įgyvendinimo sutartį. 
Projekto bendra vertė: 7 949,14 Eur.

Projektas:
- prisidės prie socialinės atskirties Anykščių mieste mažinimo skatinat socialinių paslaugų plėtrą ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo;
- didins dienos centro asmenims su negalia paslaugų prieinamumą, ir prisidės prie šių asmenų gyvenimo kokybės gerinimo, socialinės atskirties mažinimo;
- šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius su negalia, padės derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Šio projekto dėka planuojama išplėsti dienos socialinės globos institucijoje paslaugą, įrengiant terapijų kambarį, kuriame numatytos veiklos ir įsigyta įranga lankytojams teiks kompleksinį poveikį - didins asmens kūrybiškumą, motyvaciją, kasdienės veiklos įprasminimą, sąmoningumą, dėmesio koncentraciją, padės jaustis laimingesniam, gerins atmintį, pažinimą bei kalbą, mažins agresiją ir nerimą, nuramins ir pasitarnaus savireguliacijai ir saviraiškai. Terapijos kambario veiklomis nemokamai galės naudotis ne tik lankytojai, bet ir jų šeimos nariai, savanoriai. Įgyvendinat projektą, lankytojams, jų šeimos nariams, savanoriams ir darbuotojams bus organizuojami neformalūs renginiai, susiję su terapijų nauda, jų pritaikymu bei naudojimu taip pat bus aptarta savanorystės svarba Anykščių bendruomenėje. Projekto nauda skirta projekto tikslinei grupei – 25 asmenims su negalia ir 35 jų šeimos nariams. Projekto dėka įrengtas ir veikiantis terapijų kambarys didins socialinių paslaugų prieinamumą Anykščių miesto gyventojams, sudarys palankias sąlygas asmeniui kuo ilgiau turėti savarankišką ir visavertį gyvenimą bendruomenėje, bei sumažins stacionarios globos poreikį, o šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, padės derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com