2020 m. gruodžio 30 d.


esfa log

2020 m. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras įgyvendino projektą „Gyvenimo kokybės gerinimas“. Projekto veiklas finansavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma - 6792,00 Eur.

Įgyvendinant šį projektą buvo įrengtas kambarys sportinėms veikloms ir nupirkti šeši treniruokliai (bėgimo takelis, dviratis treniruoklis, horizontalus dviratis, elipsinis treniruoklis, steperis, irklavimo treniruoklis) Dienos centre asmenims su negalia. Į veiklas įtraukti ne tik Dienos centro asmenims su negalia lankytojai, bet ir Pagalbos į namus tarnybos paslaugų gavėjai, paslaugų gavėjų artimieji. Projekte dalyvavo 59 asmenys.

Džiugu, kad sporto kambarys buvo greit pamėgtas, lankytojai noriai užsiėmė sveikatos gerinimu, kūno stiprinimu. Sportuodami projekto dalyviai vieni kitus drąsino, šmaikštavo, turėjo galimybę pabendrauti, pakeisti namų aplinką. Artimieji džiaugėsi, kad negalią turinčių asmenų gyvenimo būdas tapo aktyvesnis, pagerėjo virškinimo sistema, atsirado noras judėti, nuotaikos tapo pakilesnės, ne taip greit kintančios, o ir jie patys turėjo kur atsipalaiduoti, nors minimaliai skirti laiko savo sveikatos priežiūrai

2021 m. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras ir toliau skatins paslaugų gavėjus ir jų artimuosius atvykti į sporto kambarį ir neatlygintinai naudotis sporto inventoriumi. 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com