2020 m. gruodžio 29 d.


Šv. Kalėdų laikotarpiu šios šventės šiluma ir jaukumas aplanko kone kiekvieno namus. Šiais metais gražiausios metų šventės visai kitokios, tačiau senoliams, kuriuos aplankydavo giminaičiai, anūkai, šis laikotarpis yra ypatingai liūdnas.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vilma Audenienė, socialinio darbuotojo padėjėjos Vida Šovienė ir Daiva Šiaučiūnienė, nusprendė suteikti senyvo amžiaus pagalbos į namus gavėjams to, ko šiuo metu jiems labiausiai reikia - bent šiek tiek šilumos ir džiaugsmo.

Prie šios idėjos sutiko prisidėti ir Kavarsko seniūnijoje gyvenančios Jurgita bei Vita su vaikais. Jurgita kartu su vaikais keletą dienų gamino kalėdinius žaisliukus ir atvirutes, o Vita su vaikais užrašė kalėdinius sveikinimus senoliams.

Prie gražios iniciatyvos prisidėjo ne tik socialinės darbuotojos savo rinktomis arbatžolėmis, saldumynais, bet ir “Bitelės ūkis”, parėmė medumi.

Socialinio darbuotojo padėjėjos, perdavusios senoliams jų dovanėles, dalinosi įspūdžiais, sakydamos, kad šios, atrodytų, mažos dovanėlės, suteikė pliūpsnį teigiamų emocijų, o senoliai gavę dovanėles ir sujaudinti jiems parodytu dėmesiu, net susigraudindavo. Ypač socialinio darbuotojo padėjėjai įstrigo vienos klientės pasakyti žodžiai, kurie ir turėtų tapti kiekvieno švenčių suvokimu: “Materialūs dalykai yra niekas, lyginant su parodytu dėmesiu, kurį rodome vieni kitiems.” 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com