2016 m. rugpjūčio 17 d.


Siekiant spręsti vaikų užimtumo problemą ir atsižvelgiant į praėjusių metų patirtį bei vaikų lūkesčius, Anykščių rajono socialinių paslaugų centras įgyvendino Anykščių savivaldybės remiamą jau tęstinį projektą ir organizavo stovyklą vaikams „Vasara priklauso mums 2“.

2016 m. birželio 28 – 30 dienomis buvo organizuota trijų dienų vasaros stovykla Anykščių rajone gyvenantiems socialinės rizikos, socialinių paslaugų gavėjų šeimose augantiems mokyklinio amžiaus vaikams bei Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro lankytojams. Į „Untupių“ sodybą susirinko apie 50 stovyklautojų, kur jie kartu su socialiniais darbuotojais aktyviai leido laiką, mokėsi sveiko gyvenimo būdo, gamino maistą, plėtojo komunikacinius įgūdžius, kūrybines galias, gebėjimą reikšti save. Vaikai žaidė žaidimus, kūrė komandų vėliavas bei šūkius, maudėsi upėje, dalyvavo įvairiose komandinėse rungtyse. Dalyviai ne tik bendravo, bet ir turėjo galimybę pasijusti tikrais modeliuotojais ir modeliais, kurdami bei pristatydami drabužius iš plastikinių šiukšlių maišų, spalvotų prekybos centrų maišelių, žurnalų, krepinio popieriaus, maistinės plėvelės, siūlų. Po intensyvios dienos dar likusią energiją jie išliejo diskotekoje. Prie pačių sukurto laužo dalinosi dienos įspūdžiais, bendravo.

Stovykloje lankėsi svečiai, kurie nepaliko vaikų be dovanų ir siurprizų. Daug įspūdžių vaikams suteikė užsiėmimas su „Zumbos“ šokių mokytoja. Vaikai ne tik išmoko linksmai sportuoti, bet ir įgijo šio šokio judesių pagrindus. Ryte organizuotas jogos užsiėmimas stovyklautojams suteikė vidinės ramybės, atsipalaidavimo, padėjo susikaupti individualiose ir komandinėse veiklose.

Į stovyklą atvykusi Anykščių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė A. Palaimienė papasakojo vaikams apie smurtą, patyčias, prekybą žmonėmis, paaiškino kaip saugoti save ir savo draugus. Daug džiaugsmo vaikams padovanojo „Swedbank“ specialistės, kurios padovanojo kiekvienam stovyklos dalyviui po spalvingas vasariškas tapkutes. Jos organizavo vaikams viktoriną apie bankų veiklą ir taupymą. Už teisingus atsakymus įteikė dovanėles ir saldumynus.

Stovyklavietėje apsilankę policijos pareigūnai priminė vaikams saugaus eismo taisykles, paaiškino netinkamo elgesio pasekmes, mokė saugiai leisti vasarą. Vaikai džiaugėsi policijos šuns Ūko pasirodymu ir draugija.

Stovyklos metu visą laiką vaikus supę entuziastingi socialiniai darbuotojai dalinosi savo patirtimi, rodė tinkamą pavyzdį, mokė juos bendrauti, savarankiškai priimti sprendimus, susiburti siekiant bendro tikslo, įkvėpė vaikams daugiau pasitikėjimo savimi bei entuziazmo. Socialiniai darbuotojai džiaugėsi, kad vaikai atvykę iš skirtingų rajono vietovių greitai susidraugavo, aktyviai dalyvavo veiklose, noriai ir šiltai bendravo su socialiniais darbuotojais. Atsisveikindami stovyklautojai socialiniams darbuotojams padovanojo daug spalvingų ir gražių piešinių, išsakė norą vėl susitikti.


Vykdomi projektai

projektas vdc

projektas treniruokliai

1integral baner

zz ba

yy ba

Fotogalerija

puntukas1

smlogo

skirk 2 proc 2016 4

bankas

vs logo

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com